pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DIARY

2690 ден. 1614 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DIARY

Дали сакате безвременска елеганција, играње со модата или можеби секојдневно се фокусирате на удобноста? Што и да одберете - во ESOTIQ ќе ја најдете совршената долна облека за вас! Изберете го вашиот омилен модел и почувствувајте се посебно.

Материјал 95% ВИСКОЗА 5% ЕЛАСТАН НЕТО: 95% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТАН
Достапни големини S, M, L
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41260-99X