pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Ноќница CORTINA

2590 ден. 1295 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Ноќница CORTINA

Cortina ноќница со интересен цветен принт. Завршено со суптилна тантела во соодветна нијанса на дното и околу деколтето. Ноќница изработена од вискоза, која ќе ви овозможи максимална удобност за време на спиењето, материјалот е мек и дозволува вашата кожа да дише во теокот на спиењето. Особено во текот на топлите летни ноќи. Вискозата нежно се прилепува на телото. Изразот на оваа сензуална ноќница совршено ќе ја нагласи вашата фигура.

Материјал Вискоза
Достапни големини S, M
Сезона есен/зима 2022
Број во каталог 40221-59X