pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DORINE

3090 ден. 1854 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DORINE

Дали барате ноќница за дишење изработена од природен материјал? Изберете розова ноќница Дорин. Тоа е комбинација од кошула и старечки фустан. Предноста на овој модел е можноста за брзо и практично откачување на чашите. Врвот на чашките е завршен со геометриска тантела лента, а малку сјајните ремени додаваат елеганција. Маичката е украсена со нежен принт од лист.

Материјал Надворешен материјал: 95% вискоза 5% еластин Чипка: 95% полиамид 5% еластин
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41660-38X