pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Ноќница GRIND

1690 ден. 845 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Ноќница GRIND

/

Материјал 100% памук
Достапни големини S, L, XL
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 40934-18X