pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА ADORE

1290 ден. 774 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА ADORE

Женската ноќница Adore е комбинација од удобен крој и пријатна ткаенина на допир. Изработен е од памук со видлив ткаење кој нежно ќе ја прегрне вашата кожа. Ова е едноставна долна облека за спиење во розови бои и украсена со нежен принт. Сечењето наликува на подолга, широка маичка со деколте на брод.

Материјал 100% памук
Достапни големини S, M, L, XL, XXL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41304-30X