pointer  Продажни салони Најава
−55 ПОПУСТ

Ноќница MORNING

1990 ден. 896 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Ноќница MORNING

органски памук

Ноќната наметка за мајки од колекцијата Morning е создадена за жени кои сонуваат за удобно, но и стилски мајчинство. Лабавото вклопување со шармантни ребра обезбедува удобност, додека деколтето што брзо се отвара го олеснува доењето на вашето малечко. Ова памучно парче облека е идеално за повеќе сезони, во кое секогаш ќе се чувствувате пријатно и удобно.

Материјал 100% памук
Достапни големини S, M
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 41147-88X