pointer  Продажни салони Најава
−20 ПОПУСТ

НОЌНИЦА ARLY

990 ден. 792 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА ARLY

Лесната, лежерна ноќница Arly е предлог за летните ноќи и идеално решение за жените кои се секогаш топли. Скратените ракави и широкиот, правилен крој одат рака под рака со празничниот дизајн инспириран од морето. „Најдоброто допрва доаѓа“ ветува декоративен принт на градите - лесно ќе поверувате кога ќе заспиете обвиткани во 100% памук кој одговара на телото.

Материјал 100% памук
Достапни големини S, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41297-55X