pointer  Продажни салони Најава
−20 ПОПУСТ

НОЌНИЦА AMOUR

1090 ден. 872 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА AMOUR

Дали барате удобна и лежерна ноќница со кратки ракави? Тогаш бежната ноќница Amour е совршен избор за вас! Се одликува со висококвалитетна мешавина на материјали - вискоза и памук, која е совршена и за топли ноќи. Внимание привлекува и локалниот принт – црвено, шармантно срце и натпис во пастелни бои.

Материјал 100% памук
Достапни големини S, M, L, XL, XXL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41300-30X