pointer  Продажни салони Најава
−70 ПОПУСТ

Пижами LAUREL 1

3590 ден. 1090 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Пижами LAUREL 1

Женските дводелни пижами Laurel во воздушеста вискоза се совршен избор за топли ноќи. Лабавиот горен дел со копчиња и шорцевите со мека еластична лента на половината ќе ве воодушеват со својата мекост. Изберете ги летните пижами Laurel во униформен стил и уживајте во удобен сон. Моделот е висок 180 cm и носи големина S.

Материјал Вискоза
Достапни големини /
Сезона пролет/лето 2023
Број во каталог 40440-67X