pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Пижами LAUREL 1

3590 ден. 1795 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Пижами LAUREL 1

Женските пижами Laurel се традиционална униформа со модерен пресврт. Комплетот е направен од мека вискоза од врвна пропустливост на воздухот. Оваа бакарна пижама со бели точки е совршена за жени кои ја ценат лежерноста во комбинација со женскиот шарм. Моделот е висок 177 cm и носи големина М.

Материјал Вискоза
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2023
Број во каталог 40440-39X