pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Пижами LAUREL

3190 ден. 1595 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Пижами LAUREL

Вискозните пижами Laurel се удобен комплет составен од крем горен дел со тенки прерамки и кратки бакарни долни со бела точка. Комплетот е направен од врвна вискоза - што го прави идеален за пролет и лето, кога топлиот воздух нежно ја гали кожата. Изберете ги женските дводелни пижами Laurel и опуштете се како што сакате. Моделот е висок 176 cm и носи големина S.

Материјал Вискоза
Достапни големини M, L, XL
Сезона пролет/лето 2023
Број во каталог 40438-01X