pointer  Продажни салони Најава
−65 ПОПУСТ

Пижами LOBELIA

3390 ден. 1190 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Пижами LOBELIA

Дамските пижами Lobelia ќе им се допаднат на дамите кои сакаат едноставни решенија. Синиот горен дел и шорцевите без украси му даваат минималистичко чувство на комплетот, додека лабавото вклопување обезбедува удобност додека спиете. Комплетот е направен од модал - материјал сличен на сатен кој апсорбира половина влага од памукот. Затоа, пижамите со кратки ракави Lobelia со кратки панталони се совршени за летно патување или излет со пријателите. Моделот е висок 175 см и носи големина М.

Материјал Модал
Достапни големини M
Сезона пролет/лето 2023
Број во каталог 40628-55X