pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Килоти PIA 2/1

1250 ден. 625 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Килоти PIA 2/1

гаќички
памучна постава

Женските гаќички Pia се удобна секојдневна долна облека. Достапни се во пакет од 2 во избрани бои за да можете да ги носите во секој стил. Предниот дел на гаќите Pia, кој е изработен од униформен чист материјал, ќе остане невидлив дури и под најфитираната облека. Врвот од чипка додава сензуалност на долната облека. Памучна влошка поставена во меѓуножјето ќе ви овозможи удобност додека го носите.

Тип стандард
Материјал Надворешен материјал: 88% полиамид 12% еластин Чипка: 92% полиамид 8% еластин Поставата: 100% памук
Достапни големини S, M
Сезона есен/зима 2022
Број во каталог 40299-K002