pointer  Продажни салони Најава
−20 ПОПУСТ

КИЛОТИ PANSY 2/1

1090 ден. 872 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

КИЛОТИ PANSY 2/1

висок струк
памучна постава

Гаќички PANSY со висок струк изработени во беспрекорна технологија. Ласерски исечените рабови и меката чипка што ги покрива колковите и задникот се пример за успешна комбинација на класичен лен со модерна технологија. Изработен од пријатен на допир, флексибилен материјал кој нежно ги обликува колковите, стомакот и задникот.

Тип висок струк
Материјал Надворешен материјал: 88% полиамид 12% еластан Чипка: 90% полиамид 10% еластин Постава за меѓуножје: 100% памук
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона есен/зима 2022
Број во каталог 40301-K001