pointer  Продажни салони Најава
−34 ПОПУСТ

КИЛОТИ PEONY 2/1

890 ден. 590 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

КИЛОТИ PEONY 2/1

гаќички
висок струк
памучна постава

Беспрекорна технологија значи удобност за носење секој ден. Вашата кожа ќе ги обожава исечените рабови со ласер, а недостатокот на навои и шиење ќе обезбеди целосна дискреција по облеката. Изработени од пријатен на допир, мазен материјал, тој е совршена долна облека за тесна облека. Брановидни, ласерски исечени рабови обезбедуваат неспоредлива удобност при носење.

Тип стандард
Материјал Надворешен материјал: 85% полиамид 15% еластин; Поставата на препони 100% памук
Достапни големини L, XL
Сезона пролет/лето 2022
Број во каталог 39648-K002