pointer  Продажни салони Најава
−34 ПОПУСТ

Килоти PRIYA 2/1

890 ден. 590 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Килоти PRIYA 2/1

гаќички
памучна постава

Килотите PRIYA се гаранција за отпорност на растегнување и деформација дури и по повеќекратно перење и долготрајна употреба. Изработени од пријатен и мазен материјал на допир, благодарение на кој не се истакнуваат под облеката. Широките ленти од тантела создаваат декоративен финиш на задникот.

Тип стандард
Материјал Надворешен материјал: 85% полиамид 15% еластин Чипка: 92% полиамид 8% еластан Постава меѓу меѓуножјето: 100% памук
Достапни големини S, XL
Сезона есен/зима 2021
Број во каталог 39329-K002