pointer  Продажни салони Најава
РАСПРОДАДЕНО

Килоти HENDERSON Blue Line

450 ден. 220 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Килоти HENDERSON Blue Line

гаќички
памучна постава

Класични гаќички. Изработено од најквалитетен памук со еластан. Тие обезбедуваат удобност при носење и совршено се вклопуваат на телото.

Тип стандард
Материјал 95% памук 5% еластин
Достапни големини /
Сезона есен/зима 2021
Број во каталог 38117-90X