pointer  Продажни салони Најава
РАСПРОДАДЕНО

Гаќички FIGI HO-HO 2/1

850 ден. 340 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Гаќички FIGI HO-HO 2/1

гаќички
памучна постава

Комплет HO-HO гаќички со божиќен принт. Комплет од два пара удобни гаќички, изработени од памук што дише и малку еластичен. Редовниот крој е совршен и за удобни, празнични пижами и за елегантен стајлинг за бадниковата вечер. Благодарение на широката, еластична гумена лента, гаќите одлично стојат на нашето тело, обезбедувајќи слобода на движење.

Тип стандард
Материјал 95% памук, 5% еластин
Достапни големини S
Сезона есен/зима 2021
Број во каталог 39415-K002