pointer  Продажни салони Најава
РАСПРОДАДЕНО

ГАЌИЧКИ MIA-MIA 3/1

1190 ден. 590 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

ГАЌИЧКИ MIA-MIA 3/1

гаќички
памучна постава

Дали барате совршена долна облека за секојдневна употреба? Килотите на MIA-MIA се удобни и обезбедуваат слобода на движење во секоја ситуација. Направени се од памук што дише, еластични, не го ограничуваат движењето и совршено се вклопува под облеката. Покрај тоа, во секој сет ќе најдете прекрасни бои и дезени за избор. Рабовите на гаќичките се завршени со мека, романтична чипка.

Тип стандард
Материјал 95% памук 5% еластин
Достапни големини /
Сезона есен/зима 2021
Број во каталог 39411-K004