pointer  Продажни салони Најава
−55 ПОПУСТ

Ноќница MORNING

1990 ден. 896 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Ноќница MORNING

Утринската ноќница е создадена специјално за мајки кои дојат. Во центарот на деколтето има ред на прицврстувачи, кои можете лесно да ги одврзете доколку е потребно. Оваа ноќна облека има и удобен крој - широк, со кратки ракави и ребрест раб. На овој начин можете да заборавите дека ноќницата се витка додека спиете! Ова парче дизајнирано за мајки исто така ќе ве воодушеви со принтот од мали точки и златни букви.

Материјал 60% памук/35% полиестер/5% еластин
Достапни големини S, M
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 41147-90X