pointer  Продажни салони Најава
РАСПРОДАДЕНО

Ноќница WILDCARD

1990 ден. 796 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Ноќница WILDCARD

Think Green
органски памук

Лабава, сива ноќница од органски памук која пријатно го гушка телото. Ноќницата е покриена со фин, цветен дезен. Затворањето со копчиња на деколтето овозможува лесен и брз пристап до градите. Се препорачува за доилки. Бремените жени ќе ја ценат удобната форма на балонот што ќе го прими постојано растечкиот стомак. Содржи два функционални џебови на страните. • Колекцијата Think Green

Материјал 99% памук 1% вискоза
Достапни големини S
Сезона пролет/лето 2022
Број во каталог 39829-09X