pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DIVINE

1890 ден. 1134 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DIVINE

Дали сакате безвременска елеганција, играње со модата или можеби секојдневно се фокусирате на удобноста? Што и да одберете - во ESOTIQ ќе ја најдете совршената долна облека за вас! Изберете го вашиот омилен модел и почувствувајте се посебно.

Материјал 95% ВИСКОЗА 5% ЕЛАСТАН Чипка: 95% ПОЛИАМИД 5% ЕЛАСТАН"
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41245-99X