pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DAYS

2290 ден. 1374 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DAYS

Дали сакате безвременска елеганција, играње со модата или можеби секојдневно се фокусирате на удобноста? Што и да одберете - во ESOTIQ ќе ја најдете совршената долна облека за вас! Изберете го вашиот омилен модел и почувствувајте се посебно.

Материјал 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТАН
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41488-99X