pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DELICACY

2490 ден. 1494 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DELICACY

Деликатноста е модел кој потврдува дека силата лежи во едноставноста. Оваа навидум класична ноќница изненадува со детали. Забележете ги влошките од тантела и златните придружни прстени што ги поврзуваат панелите на кошулата со украсните ремени. Изработен од свилен мазен сатен, одлично се вклопува на фигурата, нагласувајќи ги неговите предности.

Материјал 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТАН Чипка: 90% ПОЛИАМИД 10% ЕЛАСТАН"
Достапни големини S, M, L, XL, XXL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41234-01X