pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DYLLA

3090 ден. 1854 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DYLLA

Ноќната кошула Dylla од колекцијата на мајки е совршена за доење - сето тоа благодарение на удобните чаши кои лесно се вадат. Тоа е удобен миди фустан со тенки прерамки, исечен под бистата. Изработен е од вискоза ткаенина во шармантна сина боја и со дезен со точки. Деколтето е дополнително украсено со тантела лента.

Материјал Надворешен материјал: 95% вискоза 5% еластин Чипка: 95% полиамид 5% еластин
Достапни големини S, M, L, XL, XXL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41495-95X