pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА DEDICATE

2890 ден. 1734 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА DEDICATE

Зелената ноќница Dedicate е лесен и воздушен предлог за потопли ноќи. Изработен е од пријатен сатен на допир, кој нежно го прегрнува телото и обезбедува максимална удобност за време на ноќниот одмор. Едноставниот, лабав рез е скршен со длабок рез на грбот.

Материјал 95% полиестер 5% еластин
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41222-97X