pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

НОЌНИЦА HAILEY

2890 ден. 1734 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА HAILEY

Црната ноќница од тантела на Хејли комбинира разгорен женствен крој со разиграниот шарм на проѕирна ткаенина. Јасно одвоените меки чашки убаво ја нагласуваат бистата и лесно се прилагодуваат на различни типови на тело. Оваа сензуална ноќна облека ќе биде совршена особено за време на летните горештини, а во зима ќе им направи романтични вечери на двајца попријатни.

Материјал 95% полиамид 5% еластин
Достапни големини S, M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41126-99X