pointer  Продажни салони Најава
−20 ПОПУСТ

НОЌНИЦА AMOUR

1090 ден. 872 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

НОЌНИЦА AMOUR

Удобната и лежерна црна ноќница Amour е предлог за жени кои го ценат лабавиот стил и удобност. Има преголем крој и класична црна боја. Се одликува со принт на градите со црвено срце и натпис. Кошулата со кратки ракави Amour ќе биде одлично решение не само за Денот на вљубените, туку и за топлите пролетни ноќи!

Материјал 100% памук
Достапни големини M, L, XL
Сезона пролет/лето 2024
Број во каталог 41300-99X