pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Ноќница GLAM

1490 ден. 745 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Ноќница GLAM

/

Материјал 100% памук
Достапни големини S, M
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 40941-39X