pointer  Продажни салони Најава
−30 ПОПУСТ

Гаќички HEY-HEY 3/1

890 ден. 623 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Гаќички HEY-HEY 3/1

гаќички

Дали барате совршена долна облека за секојдневна употреба? Килотите на HEY-HEY 3/1се удобни и обезбедуваат слобода на движење во секоја ситуација. Направени се од памук што дише, еластични, не го ограничуваат движењето и совршено се вклопува под облеката. Покрај тоа, во секој сет ќе најдете прекрасни бои и дезени за избор. Рабовите на гаќичките се завршени со мека, романтична чипка.

Тип стандард
Материјал 95% памук 5% еластин
Достапни големини S, L
Сезона пролет/лето 2022
Број во каталог 39794-K002