pointer  Продажни салони Најава
−50 ПОПУСТ

Влечки MISSY

1390 ден. 695 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

КОМБИНИРАЈ СО
ДЕТАЛИ

Влечки MISSY

Папучињата Fluffy Missy се нашиот одговор на есенскиот блуз. Топлиот и пријатен материјал на допир ќе ви ги стопли стапалата, а мотивот од овци секако ќе ви го подобри расположението! Тоа е исто така одлична идеја за прекрасен подарок.

Материјал 100% полиестер
Достапни големини 37/38, 39/40
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 41150-01X