pointer  Продажни салони Најава
−40 ПОПУСТ

Влечки MOVE

1190 ден. 714 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Влечки MOVE

Меките влечки Move се создадени за да ја надополнат удобната домашна облека ESOTIQ. Направени од плетена ткаенина пријатна за кожата, тие ќе им обезбедат одмор на вашите стапала по денот поминат во тврди чевли. Вкрстените ремени со модерна структура на ребра изгледаат елегантно, а во исто време и домашно. Спојте ги овие топли влечки со пријатна и топла наметка или со Move комплетот.

Материјал Надворешен дел: платно / Внатрешен дел: платно / Ѓон: гума
Достапни големини 37/38, 39/40
Сезона есен/зима 2023
Број во каталог 41134-80X