pointer  Продажни салони Најава
−53 ПОПУСТ

Градник SANSA

2090 ден. 982 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:
ДЕТАЛИ

Градник SANSA

push-up
памучни потполнки, отстранливи
прилагодливи рамки

Push-up градник, кој ги обликува и нежно ги зголемува градите. Отстранливите влошки ви овозможуваат да го контролирате push up ефектот. Мазните корпи не се појавуваат под облеката, а основата и страните со цветна тантела ги стабилизираат градите.

Тип push-up
Материјал Надворешен материјал: 86% полиамид 14% еластин, Чипка: 85% полиамид 15% еластин, Мрежа: 100% полиамид, Странична мрежа: 90% полиамид 10% еластин, Постава за чаши: 100% памук
Достапни големини 80C, 80D, 85B, 85C
Сезона пролет/лето 2022
Број во каталог 39498-02X