pointer  Продажни салони Најава
РАСПРОДАДЕНО

Килоти CLASSIC 2/1

990 ден. 693 ден.
БОЈА:
ГОЛЕМИНА:
КОЛИЧИНА:

НАШ ПРЕДЛОГ
ДЕТАЛИ

Килоти CLASSIC 2/1

Кратките килоти од класичната линија HENDERSON CLASSIC гарантираат безбедност и удобност. Удобноста ја обезбедуваат анатомските форми и 100% памук во составот на материјалот. На гаќичките има скриена гума и лепенка со лого во средината. 2 парчиња се пакуваат. Достапно во големи димензии.

Материјал 100% памук
Достапни големини /
Сезона есен/зима 2021
Број во каталог 1440-K122